Pomiń nawigację

4 kwietnia 2024 r.

Warto oferować usługi szkoleniowo-doradcze w BUR – zapraszamy na spotkanie w Szczecinie. Aktualizacja

Serdecznie zapraszamy firmy szkoleniowo – doradcze z województwa zachodniopomorskiego na spotkanie, pt.: „Warto oferować usługi szkoleniowo-doradcze w BUR”.

Podczas spotkania zaprezentujemy Państwu nowe możliwości dla firm z branży usług rozwojowych, a także przekażemy przydatne informacje dot. funkcjonowania systemu Bazy Usług Rozwojowych. Dodatkowo, pokażemy jak w prosty sposób wpisać się do BUR a następnie jak oferować usługi w Bazie.
Opowiemy także o nowym konkursie Usługi rozwojowe 4.0, dzięki któremu firmy z branży usług rozwojowych, mogą otrzymać dofinansowanie do zakupu licencji.

W spotkaniu wezmą też udział przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie, którzy przedstawią informacje o środkach na szkolenia i rozwój, dostępnych w województwie zachodniopomorskim oraz zaprezentują projekt  pn. „Zachodniopomorskie Bony Szkoleniowe”.

W trakcie spotkania, eksperci PARP będą służyć pomocą firmom, które zainteresowane będą rejestracją w BUR oraz odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia 2024 r. (środa), w godz. 10:00 – 15:45.
Miejsce spotkania: Hotel IBIS STYLES, ul. Panieńska 10, 70-535 Szczecin.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapisy na spotkanie pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opublikowano: 04.04.2024 13:15
Poprawiono: 12.04.2024 11:33
Modyfikujący: Maria Piechocka
Udostępniający: Agata Lewandowska
Autor dokumentów: