Pomiń nawigację

6 lutego 2024 r.

Taka okazja się nie powtórzy ...

Każdy z nas słyszał te słowa tyle razy, że czasem trudno uwierzyć w unikalność oferty. Tym razem jest inaczej - propozycja jest świetna i niepowtarzalna! Zachęcamy wszystkie firmy szkoleniowo-doradcze obecne w Bazie Usług Rozwojowych do sięgnięcia po pieniądze – bez ukrytych gwiazdek, warunków i i niespodzianek. Niemałe środki już czekają, będzie można je wydać na unowocześnienie oferty i wzbogacenie jej o nowe technologie. Wszystko po to, aby już niebawem móc zaproponować usługi konkurencyjne, nowoczesne, najlepiej  dopasowane do potrzeb odbiorców i zmieniającego się rynku pracy.

Już 20 lutego odbędzie się webinar pt.: "Usługi rozwojowe 4.0 - nowe środki dla firm szkoleniowo - doradczych". W jego trakcie przedstawiciele Departamentu Usług Rozwojowych PARP oraz osoby reprezentujące Operatorów przybliżą zasady udziału w projekcie realizowanym w ramach konkursu „Usługi rozwojowe 4.0”.

To właśnie dzięki projektom realizowanym przez trzech Operatorów wybranych przez PARP, podmioty sektora usług szkoleniowo-doradczych będą mogły zdobyć pieniądze na zakup licencji uprawniających do stworzenia, rozwoju i sprzedaży nowych form usług rozwojowych lub wykorzystania nowych technologii. Nie są to tanie rzeczy, warto więc sięgnąć po dostępne środki.

Oferta kierowana jest wyłącznie do podmiotów obecnych w BUR, mających możliwość świadczenia usług z dofinansowaniem. Dobra informacja jest taka, że także firmy, które dotąd nie rejestrowały się w Bazie mogą to zrobić – od ręki, dziś, teraz, w tym miejscu. One również będą mogły ubiegać się o pieniądze w ramach projektów wybranych do realizacji w konkursie „Usługi rozwojowe 4.0”, bo ich realizacja została zaplanowana na najbliższe 3 lata.

Do rozdysponowania są miliony złotych. Nie warto czekać, warto być w BUR. Warto zadbać o jak najlepszą, nowoczesną ofertę – z pieniędzmi z programu „Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027”.

Taka okazja (serio!) się nie powtórzy!

Zapisy na webinarium: tutaj.

Opublikowano: 06.02.2024 09:41
Poprawiono: 07.02.2024 10:26
Modyfikujący: Maria Piechocka
Udostępniający: Maria Piechocka
Autor dokumentów: