Pomiń nawigację

28 grudnia 2023 r.

Poszukaj dofinansowania do szkoleń w swoim województwie 

 Przed nami nowy rok i związany z nim start programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021–2027. Będzie on kontynuacją programu Wiedza Edukacja Rozwój. Od przyszłego roku z oferty dofinansowanych szkoleń w BUR będą mogli korzystać już  nie tylko pracownicy i pracodawcy małych i średnich firm, jak było to w poprzedniej perspektywie finansowej, ale wszyscy dorośli Polacy. 
W BUR dostępna ma być oferta usług dla osób planujących podnieść lub zmienić kompetencje, osób o niskich kwalifikacjach i osób po 50 roku życia.
Warto sprawdzić, jakie projekty będą realizowane w najbliższym czasie w ramach programów regionalnych funkcjonujących w poszczególnych województwach. Informacje na ich temat znajdą się w zakładce Dofinansowanie/Programy regionalne. Informacje te będą na bieżąco aktualizowane. 
Będziemy systematyczne informować o kolejnych naborach w regionach. Ogłoszenia o regionalnych nowościach dotyczących możliwości otrzymania dofinansowania do wybranych szkoleń będą też zamieszczane w aktualnościach serwisu BUR. Warto tu często zaglądać. 
Polacy coraz częściej dostrzegają korzyści płynące z poszerzania kompetencji zawodowych i rozwoju osobistego. Nowa perspektywa finansowa UE będzie temu sprzyjać.  

Opublikowano: 28.12.2023 12:46
Poprawiono: 28.12.2023 14:30
Modyfikujący: Maria Piechocka
Udostępniający: Maria Piechocka
Autor dokumentów: