Pomiń nawigację

31 października 2023 r.

Newsletter BUR: to co ważne – wprost do twojej skrzynki!

 Internetowy serwis BUR to nie tylko miejsce poszukiwań atrakcyjnych kursów i szkoleń, ale też źródło ważnych, ciekawych i gorących informacji z branży usług rozwojowych. Można tam znaleźć wypowiedzi i opinie ekspertów oraz ważne wiadomości dotyczące rynku usług rozwojowych. Zamieszczane tam podpowiedzi, sugestie i inspiracje kierowane są zarówno do firm branży rozwojowej, jak i dla poszukujących możliwości rozwoju kompetencji.  Nieustannie cieszy nas spory odzew na nasze publikacje.

W sierpniu zaproponowaliśmy naszym użytkownikom nową odsłonę serwisu BUR oraz serwisu informacyjnego Bazy. Portal stał się jeszcze bardziej intuicyjny, bardziej spójny, łatwiejszy w obsłudze dla swoich użytkowników. Zauważamy, że serwis w nowej odsłonie jeszcze intensywniej przyciąga kolejne podmioty oraz poszukujących kursów i szkoleń.

Informacje o tym, co publikujemy w naszej witrynie znaleźć można w naszych mediach społecznościowych – to tam promujemy znaczącą część naszych materiałów. Duża liczba naszych odbiorców chciałaby jednak mieć zebrane w jednym miejscu najważniejsze wieści ze świata usług rozwojowych.  Właśnie dlatego wprowadzamy możliwość zaabonowania newslettera BUR.

Co miesiąc do zainteresowanych trafi starannie wyselekcjonowany zestaw ciekawych, ważnych, interesujących i inspirujących informacji z branży usług rozwojowych. W pakiecie zajdą się też najistotniejsze materiały z serwisu informacyjnego BUR.

Wiele osób pytało o możliwość otrzymywania newslettera – jesteśmy po to, by spełniać życzenia spragnionych aktualnej wiedzy.

Zapraszamy do zapisu. Rejestracji można dokonać na stronie głównej BUR (na dole strony pod napisem newsletter).

Od teraz zawsze jako pierwszy poznasz nowości !

Opublikowano: 31.10.2023 09:29
Poprawiono: 31.10.2023 08:29
Modyfikujący: Maria Piechocka
Udostępniający: Maria Piechocka
Autor dokumentów: