Pomiń nawigację

31 marca 2023 r.

Wiosenne oferty dofinansowanych szkoleń w Małopolsce, Wielkopolsce, na Śląsku i w woj. zachodniopomorskim

Nie trzeba być przyrodnikiem, by zauważyć, że w wielu miejscach kraju już widać zawiązki nowych naborów wniosków ws. dofinansowania usług rozwojowych. Oferta znów jest coraz bogatsza, liczy się czas – warto więc pospieszyć się, by zdobyć środki na kursy i szkolenia z oferty Bazy Usług Rozwojowych.  

  • województwo małopolskie

Bon dla Podhalańskiego Przedsiębiorcy – 27. nabór wniosków

Trwa rezerwowy nabór wniosków w projekcie  Bon dla Podhalańskiego Przedsiębiorcy.  Oferta kierowana jest do przedsiębiorstw mających siedzibę, oddział lub filię na terenie powiatów suskiego, nowotarskiego i tatrzańskiego. Wnioski przyjmowane są w ramach listy rezerwowej; gdy tylko zwolnią się środki w projekcie, organizatorzy kontaktują się z zainteresowanym, by podpisać umowę. Nabór potrwa do 30 czerwca. Decyduje kolejność zgłoszeń

Więcej informacji na stronie 

  • województwo wielkopolskie

Rekrutacja do projektu "Usługi rozwojowe dla Wielkopolan"

20 kwietnia zostanie wznowiony nabór formularzy zgłoszeniowych w projekcie „Usługi rozwojowe dla Wielkopolan”. Szczegółowe informacje zostaną opublikowane na stronie WARP 17 kwietnia 2023 r. w zakładce Ważne informacje. Dla naborów w ramach projektu   jedynym podmiotem przyjmującym dokumentację zgłoszeniową od wszystkich mieszkańców Wielkopolski lub osób pracujących lub uczących się w Wielkopolsce będzie Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. Dokumenty należy składać za pośrednictwem Generatora wniosków udostępnionego na stronie WARP. 

więcej informacji na stronie

  • województwo śląskie

Dodatkowe nabory fiszek w projekcie CSD

W związku z uwolnieniem środków trwa dodatkowy nabór fiszek wniosków o dofinansowanie usług rozwojowych w projekcie pt. "Podmiotowy System Finansowania. Śląskie" oznaczonym jako CSD.Odbiorcami wsparcia mogą być wyłącznie przedsiębiorstwa sektora MMŚP, prowadzące działalność na obszarze województwa śląskiego, zainteresowane uzyskaniem środków na dofinansowanie usług rozwojowych dla swoich pracowników i kadry zarządzającej w ramach oferty dostępnej w Bazie Usług Rozwojowych.  Pula środków finansowych przewidzianych na nabór to  1 mln zł.

Usługi rozwojowe w projekcie "Podmiotowy System Finansowania. Śląskie" muszą zostać zakończone do 31 sierpnia.

więcej informacji na stronie

  • województwo zachodniopomorskie

Nabór na wsparcie dla firm woj. zachodniopomorskiego

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego informuje, że 3 kwietnia do odwołania wznowiony zostaje nabór wniosków o refundację usług rozwojowych dla podmiotów zamierzających uzyskać wsparcie dla osób w wieku 50 lat i więcej w ramach projektu „Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP II” . Alokacja przeznaczona na II kwartał 2023 roku wynosi 2,1 mln zł.

Celem projektu jest wzrost poziomu kwalifikacji pracowników zachodniopomorskich przedsiębiorstw sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MMŚP) do 30.09.2023 r. (usługi rozwojowe muszą zakończyć się do 31.07.2023 r.). Udział w projekcie zwiększy konkurencyjność zachodniopomorskich przedsiębiorców, którzy dzięki zdobytej wiedzy będą mogli w lepszym stopniu wykorzystać swoje zaplecze techniczne i kadrowe i/lub pozyskają nowych pracowników oferując im pozapłacowe świadczenia w postaci podnoszenia kwalifikacji.

Więcej informacji na stronie 

 

 

Opublikowano: 31.03.2023 15:28
Poprawiono: 31.03.2023 13:28
Modyfikujący: 
Udostępniający: Maria Piechocka
Autor dokumentów: