Pomiń nawigację

27 stycznia 2023 r.

Porównywarka cen usług rozwojowych w BUR – porównaj zanim wybierzesz­­

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jako Administrator BUR udostępniła na swojej stronie www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl moduł porównywarki cen usług rozwojowych. Na podstawie umieszczonych w nim  informacji,  każdy zainteresowany usługami szkoleniowymi i doradczymi w BUR  będzie mógł porównać cenę  wybranej przez siebie usługi rozwojowej z cenami  innych, podobnych usług realizowanymi w ramach tej samej podkategorii

Porównywarka cen bazuje na cenach usług zamieszczonych w Bazie Usług Rozwojowych. Prezentowane wartości są wyliczane na podstawie ceny za osobogodzinę netto. Wynik przedstawiony jest w trzech wartościach:  średnia cena, mediana ceny (czyli wartości środkowej) oraz w postaci III kwartyla (czyli miary oznaczającej, że trzy czwarte cen usług znajduje się  poniżej wskazanej wartości , a jedna czwarta cen usług znajduje się  powyżej wskazanej wartości).  Oprócz danych liczbowych wyniki prezentowane są w postaci graficznej. Porównywarka znajduje się pod przyciskiem Wyszukiwanie zaawansowane. 

Bezpośredni dostęp do modułu Porównywarki cen usług znajduje się pod linkiem: Porownywarka_cen

Aby ułatwić porównywanie cen usług rozwojowych w tym narzędziu, możliwe jest określenie  i wybór konkretnych  kryteriów,  które zawężą listę wyników.

Porównywarka jest  dostępna dla wszystkich, także tych którzy nie są zalogowani w BUR.  

Jesteśmy przekonani, że nowe narzędzie pomoże w dokonywaniu trafnych wyborów usług rozwojowych i będzie użyteczne w codziennej pracy.

Opublikowano: 27.01.2023 10:10
Poprawiono: 27.01.2023 12:38
Modyfikujący: Maria Piechocka
Udostępniający: Maria Piechocka
Autor dokumentów: