Pomiń nawigację

24 sierpnia 2022 r.

Łatwa i prosta – taka właśnie jest obsługa Bazy Usług Rozwojowych. Zapoznaj się z Pakietem startowym

W Bazie Usług Rozwojowych bez problemu odnajdą się osoby poszukujące kursy i szkolenia, zainteresowani rozwojem osobistym czy zdobyciem nowych kwalifikacji. W prosty sposób swoją ofertę szkoleniową i doradczą dodadczą do BUR firmy szkoleniowe, firmy doradcze oraz uczelnie wyższe, czyli Dostawcy usług.

Z myślą o tych ostatnich, przygotowaliśmy Pakiet startowy z podpowiedziami, na co zwrócić uwagę korzystając z Bazy. Zawiera on najważniejsze zasady oraz informacje  dotyczące funkcjonowania  oraz  instrukcje wypełniania Kart dostawców usług i Kart usług publikowanych w BUR. Przypominamy także o najważniejszych  terminach , a także o tym, co trzeba zrobić przed, a co po zakończonej usłudze. Na zakończenie zamieściliśmy także  wszystkie niezbędne linki dotyczące korzystania z Bazy.


Publikacja usług rozwojowych w BUR nie jest trudna, ponieważ stworzony przez nas system informatyczny pomaga  w poruszaniu się po nim. Zapraszamy do oferowania swoich usług rozwojowych przez Bazę Usług Rozwojowych, dzięki temu można :

  • bezpłatnie publikować swoją ofertę szkoleniową i doradczą,
  • sprawdzić wystawione przez uczestników oceny usług rozwojowych,
  • porównać ceny swoich usług z cenami konkurencji.

Zobacz Pakiet startowy w załączniku.

Pliki do pobrania


Opublikowano: 24.08.2022 11:18
Poprawiono: 24.08.2022 09:29
Modyfikujący: Maria Piechocka
Udostępniający: Maria Piechocka
Autor dokumentów: