6 maja 2021

Skorzystaj w maju ze szkoleń w BUR. Nowe nabory w województwach zachodniopomorskim, małopolskim i lubelskim.

 

Zapraszamy do śledzenie nowości w regionach, które ogłosiły nowe nabory w maju. Dzięki nim można skorzystać z ciekawych i przydatnych szkoleń zamieszczonych w Bazie Usług Rozwojowych. Każdego dnia można wybierać spośród 30 tys. szkoleń w 12 kategoriach tematycznych tj. biznes, zdrowie i medycyna, informatyka i telekomunikacja, a także poznać nowe języki czy zdobyć prawo jazdy.

 

Wznowienie naboru w woj. zachodniopomorskim

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego informuje, że z dniem 4 maja 2021 r. (godz. 8:00) w wyniku powstałych oszczędności wznowiony zostanie nabór wniosków bez ograniczeń aż do wyczerpania limitu środków przeznaczonych na II kwartał 2021 r. Jednocześnie prosimy (przed złożeniem Dokumentacji rekrutacyjnej) o zwrócenie uwagi na termin rozpoczęcia usługi rozwojowej, który nie może być wcześniejszy niż 26 maja 2021 r.

 

Ogłoszenie naboru w Małopolsce Zachodniej

Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły Zarządzania i Handlu w Oświęcimiu operator usług rozwojowych w woj. małopolskim zaprasza do składania wniosków na bony rozwojowe w dniach 10-14 maja 2021

Wnioski zgłoszeniowe można wysyłać wyłącznie poprzez system netBon od dnia 10.05.2021 r. od godz. 11:30 do dnia 14.05.2021 r. do godz. 11:30 (lub do wyczerpania alokacji).

Pamiętaj – decyduje kolejność zgłoszeń!

Przypominamy o konieczności zarejestrowania przedsiębiorstwa w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) przed przystąpieniem do wypełniania wniosku.

Poziom alokacji: 1 200 000,00 zł.

Więcej informacji na stronie.

 

Ogłoszenie naboru w woj. małopolskim (powiaty: suski, nowotarski, tatrzański)

Fundacja Rozwoju Regionu Rabka operator usług rozwojowych w woj. małopolskim w powiatach suskim, nowotarskim i tatrzańskim uprzejmie informuje o uruchomieniu VI naboru wniosków.

Przygotowanie i składanie wniosków będzie możliwe od 4 maja od godziny 10:00.

Zakończenie naboru: 24.05.2021 godz. 16:00 (lub do wyczerpania alokacji wraz z pulą rezerwową).

Więcej informacji.

 

Uruchomienie naboru w woj. lubelskim (powiaty: puławski, rycki, opolski, łukowski, kraśnicki, janowski)

Instytut rozwoju i innowacji euro-konsult Sp. z o. o. Operator usług rozwojowych w woj. lubelskim ogłasza sesję naboru formularzy rekrutacyjnych o dofinansowanie usługi rozwojowej.

Zgodnie z § 7 pkt 11 Regulaminu wsparcia dla przedsiębiorców i ich pracowników w ramach Podmiotowego Systemu Finansowania sesja dedykowana jest przedsiębiorstwom oraz pracownikom, którzy nie korzystali z projektu „Wsparcie rozwojowe przedsiębiorstw – podregion puławski” i spełniają przynajmniej jedno z poniższych kryteriów:

- przedsiębiorstwa, które do skorzystania ze wsparcia oddelegowało pracownika powyżej 50 roku życia,

- przedsiębiorstwa wysokiego wzrostu

- przedsiębiorstwo, które prowadzi działalność w obszarze inteligentnych specjalizacji województwa lubelskiego

Termin rozpoczęcia sesji naboru 05.05.2021

Zgodnie z Regulaminem wsparcia §6 pkt 4 – Czas trwania sesji to minimum 5 dni roboczych.

Więcej informacji na stronie.

 

 


Opublikowano: 06.05.2021 09:00
Poprawiono: 06.05.2021 09:19
Modyfikujący: Maria Piechocka
Udostępniający: Maria Piechocka
Autor dokumentów: