1 października 2020

Startują szkolenia z unijnym dofinansowaniem do 80 proc, mające ograniczyć wpływ COVID-19 na gospodarkę. PARP zaprasza dostawców usług do przygotowania oferty usług rozwojowych dla przedsiębiorców.

Polska Agencja rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza dostawców usług rozwojowych do przygotowania i aktualizacji oferty szkoleń i doradztwa, mających pomóc przedsiębiorstwom ograniczyć trudności wywołane przez pandemię COVID-19. Już rozpoczął się nabór przedsiębiorstw zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania na szkolenia i doradztwo. Rekrutacja potrwa do 30 listopada 2020 r.

W projekcie „Kompetencje dla sektorów zadanie COVID-19” PARP przeznaczyła niemal 56 mln zł. na dofinansowanie usług rozwojowych dla mikro-, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Usługi szkoleniowe i doradcze, z których może skorzystać przedsiębiorstwo w ramach zadania COVID-19 zostały określone w nadzwyczajnych rekomendacjach Sektorowych Rad ds. Kompetencji.https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/kompetencje-dla-sektorow-covid#programy.

W październiku planowany jest cykl spotkań dla dostawców usług, poświęcony prezentacji usług rozwojowych rekomendowanych przez Sektorowe Rady, w ramach zadania COVID-19. Spotkania odbędą się formule zdalnej.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie zgłoszenia należy wskazać nazwę sektora, dla którego dostawca chciałby realizować usługi rozwojowe, a w treści zgłoszenia prosimy wskazać adresy e-mail, na które zostaną przekazane zaproszenia na spotkania.

Opublikowano: 01.10.2020 15:37
Poprawiono: 01.10.2020 16:04
Modyfikujący: Maria Piechocka
Udostępniający: Maria Piechocka
Autor dokumentów: