Pomoc

Dane adresowe operatorów PSF w województwie wielkopolskim

Operatorzy:

Subregion koniński:

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie 

nr tel. 632 453 095 wew. 29, 32, 61,

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona internetowa: http://uslugirozwojowe.arrkonin.org.pl

 

Subregion leszczyński:

Zakład Doskonalenia Zawodowego

Żmigrodzka 41/49, 60-171 Poznań

nr tel. 61 868 54 17 wew. 146, kom. 603 138 382, kom. 507 077 758

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona internetowa: http://www.leszczynskiecentrumuslug.pl

 

Subregion kaliski:

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości

powiaty: jarociński, pleszewski, kaliski, m. Kalisz

nr tel.  62 765 60 55

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona internetowa: https://inkubator.kalisz.pl/oferta/dotacje/subregion-kaliski-inwestuje-w-kadry/

 

Stowarzyszenie Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości

powiaty: krotoszyński, ostrowski, ostrzeszowski, kępiński

tel./fax: +48 62 736 11 60

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona internetowa: http://ocwp.org.pl/portfolio-item/subregion-kaliski-inwestuje-w-kadry/

 

Subregion poznański:

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

nr tel. 616 563 500

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona internetowa: http://warp.org.pl/uslugi-rozwojowe-warp/

 

Subregion pilski:

Fundusz Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego S.A

nr tel. 616 710 481

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona internetowa: http://rozwijamy.eu/ 

Uprzejmie informujemy, iż Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (WARP) jako Operator w Podmiotowym Systemie Finansowania w województwie wielkopolskim (subregion poznański) organizuje bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców sektora MSP. Poświęcone będzie ono przedstawieniu założeń Bazy Usług Rozwojowych oraz procedury składania wniosków o wsparcie w WARP.  

więcej

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza wszystkich zainteresowanych wsparciem z Funduszy na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: „Środa z funduszami europejskimi na edukację”.

Celem spotkania jest przedstawienie podmiotom zajmującym się edukacją, w tym firmom z branży szkoleniowej, możliwości uzyskania dofinansowania bądź świadczenia usług dla przedsiębiorców, którzy otrzymali dofinansowanie na przeszkolenie swoich pracowników.

więcej

Instytucja Zarządzająca w województwie wielkopolskim rozstrzygnęła konkurs RPWP.06.05.00-IZ-00-30-002/16 (dla Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 6 Rynek pracy, Działanie 6.5 Doskonalenie kompetencji osób pracujących i wsparcie procesów adaptacyjnych). Więcej informacji o konkursie przeprowadzonym w województwie wielkopolskim znajdą Państwo na stronie (link).

więcej

Zgłoś błąd