Pomoc

Dane adresowe operatorów PSF w województwie świętokrzyskim

Operatorzy:

Subregion województwa świętokrzyskiego z wyłączeniem miast: Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko Kamienna, Starachowice 

Lider:

Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Sp. z o.o.

tel.: 41 343 29 10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www: http://it.kielce.pl/ 

więcej

Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Sp. z o. o. jako Operator Podmiotowego Systemu Finansowania usług rozwojowych w województwie świętokrzyskim z wyłączeniem obszarów funkcjonalnych miast: Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko – Kamienna, Starachowice – ogłasza nabór w projekcie: „Biznes Adapter – system wsparcia MŚP w ramach Podmiotowego Systemu Finansowania” na dofinansowanie usług rozwojowych w województwie.

Informacje oraz potrzebne dane znajdą Państwo pod adresem strony Operatora http://it.kielce.pl/  oraz kontaktując się z nim bezpośrednio (namiary poniżej):

więcej

Wojewódzki Urząd Pracy, zaprasza na spotkanie informacyjne dla branży szkoleniowej wraz z Mobilnym Punktem Rejestracji Bazy Usług Rozwojowych, które odbędzie się 23 lutego w Kielcach. Więcej informacji o planowanym Mobilnym Punkcie znajdą Państwo na stronie: (link).

więcej

Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach pełniący rolę Instytucji Pośredniczącej oraz Instytucji Organizującej Konkurs 21 grudnia 2016 r. ogłosił wyniki naborów wniosków w rozstrzygniętych konkursach w ramach Działania 10.5 „Przystosowanie pracowników, przedsiębiorstw i przedsiębiorców do zmian (projekty konkursowe), RPO Świętokrzyskiego”.

więcej

Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach pełniący rolę Instytucji Pośredniczącej oraz Instytucji Organizującej Konkurs ogłosił nabory wniosków o dofinansowanie w ramach Działania 10.5 „Przystosowanie pracowników, przedsiębiorstw i przedsiębiorców do zmian (projekty konkursowe), RPO Świętokrzyskiego”.

Konkurs RPSW.10.05.00-IP.01-26-057/16 swoim zasięgiem obejmuje region województwa świętokrzyskiego z wyłączeniem obszarów funkcjonalnych miast: Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko–Kamienna, Starachowice. O trwającym właśnie konkursie dowiedzą się Państwo więcej na stronie: (link).

Konkurs RPSW.10.05.00-IP.01-26-058/16 swoim zasięgiem natomiast obejmuje miasta: Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko–Kamienna, Starachowice. O trwającym właśnie konkursie dowiedzą się Państwo więcej na stronie: (link).

Nabory wniosków trwają od 26.09.2016 do 04.10.2016.

więcej

Zgłoś błąd