Pomoc

Ogłoszenie konkursu na Operatora PSF – woj. śląskie


Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach pełniący rolę Instytucji Pośredniczącej oraz Instytucji Organizującej Konkurs ogłosił nabory wniosków o dofinansowanie w ramach Działania 8.2 „Wzmacnianie potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw, przedsiębiorców i ich pracowników.”

Konkurs RPSL.08.02.01-IP.02-24-028/16 dla Poddziałania 8.2.1 „Wsparcie dla przedsiębiorców i ich pracowników w zakresie rozwoju przedsiębiorstwa – ZIT” obejmuje swoim zasięgiem obszar Subregionu Centralnego województwa śląskiego. O trwającym właśnie konkursie dowiedzą się Państwo więcej na stronie: (link).

Konkurs RPSL.08.02.02-IP.02-24-029/16 dla Poddziałania 8.2.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 – „Wsparcie dla przedsiębiorców i ich pracowników w zakresie rozwoju przedsiębiorstwa – RIT Subregionu Północnego” swoim zasięgiem obejmuje obszar Subregionu Północnego województwa śląskiego. O trwającym właśnie konkursie dowiedzą się Państwo więcej na stronie: (link).

Nabory wniosków trwają od 30.11.2016 do 30.01.2017

W ramach Działania 8.2 „Wzmacnianie potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw, przedsiębiorców i ich pracowników” o dofinansowanie mogą ubiegać się wszystkie podmioty z wyłączeniem osób fizycznych (nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą lub oświatową na podstawie przepisów odrębnych). W ramach konkursu zostanie wybrany podmiot pełniący rolę Operatora w systemie, którego zadaniem będzie w szczególności zapewnienie dostępności usług na terenie realizacji projektu, rekrutacja przedsiębiorstw, pomoc w wyborze odpowiedniej usługi, zawieranie i rozliczanie umów z przedsiębiorstwami.

Odpowiedzi na nurtujące pytania uzyskają Państwo pod adresem:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoś błąd