Pomoc

Spotkanie informacyjne dotyczące PSF (woj. śląskie) – Częstochowa


Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące Podmiotowego Systemu Finansowania usług rozwojowych w województwie śląskim, w ramach RPO WSL 2014-2020. Podczas wystąpienia omówione zostaną zasady funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych wraz z jej Regulaminem oraz założenia konkursów w ramach poddziałań 8.2.3 (Wsparcie dla przedsiębiorców i ich pracowników w zakresie rozwoju przedsiębiorstwa) oraz 7.4.2 (Outplacement).

Spotkanie odbędzie się 8 listopada br. (wtorek) w sali nr 1.02 (sala Stowarzyszenia Księgowych) Wojewódzkiego Urzędu Pracy Filia w Częstochowie przy Al. Niepodległości 20/22 w godzinach 9.45-14.35.

Agenda wydarzenia oraz formularze rejestracyjne znajdują się na stronie (link).

Informujemy, że w dniu spotkania działać będzie Mobilny Punkt Rejestracji Bazy Usług Rozwojowych prowadzony przez przedstawicieli PARP. Wszystkie osoby zainteresowane dokonaniem rejestracji (w Mobilnym Punkcie) prosimy o zgłoszenia - informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie (link).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy odpowiedzą na każde pytanie dotyczące Bazy Usług Rozwojowych oraz przedstawią liczne korzyści płynące z korzystania z niej.

Zgłoś błąd