Pomoc

Termin uruchomienia wsparcia dla osób fizycznych: I kwartał 2018 r.

Maksymalne dofinansowanie na osobę: od 9 000,00 zł do 15 000,00 zł

Sposób dystrybucji dofinansowania: system bonowy (oparty o system zaliczkowo – refundacyjny z wkładem własnym zgodnie z założeniami projektu)

Preferencyjny poziom dofinansowania: max 90%

Preferencje w dostępie do środków:

  1. osoby dorosłe uczestniczące z własnej inicjatywy w kształceniu ustawicznym, w szczególności osoby o niskich kwalifikacjach oraz osoby powyżej 50 roku życia;
  2. osoby dorosłe uczestniczące w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, tj. kwalifikacyjnych kursach zawodowych i kursach umiejętności zawodowych;

Wybór oferty edukacyjnej i instytucji szkoleniowej nastąpi na podstawie indywidualnego wyboru przez uczestnika projektu spośród dostępnych w Bazie Usług Rozwojowych.

więcej

Dane adresowe operatorów PSF w województwie podlaskim

Operatorzy:

Operatorzy dla Działania 3.2 RPOWP (Kształtowanie i rozwój kompetencji kadr regionu):

Dla subregionu suwalskiego obejmującego m. Suwałki, powiat suwalski, augustowski, sejneński, moniecki, grajewski:

Operator: Miasto Suwałki

Partnerzy: Powiat Suwalski; Powiat Sejneński; Powiat Augustowski; Powiat Moniecki; Powiat Grajewski; Stowarzyszenie "Euroregion Niemen"

Dane kontaktowe do operatora projektu: www.bonnaszkolenie.pl

 

Dla subregionu łomżyńskiego obejmującego m. Łomża, powiat bielski, hajnowski, kolneński, łomżyński, siemiatycki, wysokomazowiecki, zambrowski;

Operator: Miasto Łomża 

Partnerzy: Powiat Bielski, Powiat Hajnowski, Powiat Kolneński, Powiat Łomżyński, Powiat Siemiatycki, Powiat Wysokomazowiecki, Powiat Zambrowski, Łomżyńska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych NOT w Łomży

Dane kontaktowe do operatora projektuwww.bonynaszkolenie.pl

 

Dla subregionu białostockiego obejmującego m. Białystok, powiat białostocki, sokólski:

Operator: Powiat Sokólski

Partnerzy: Powiat Białostocki, Miasto Białystok, Polskie Centrum edukacji i Analiz "ORDO" sp. z o.o.

Dane kontaktowe do operatora projektu: www.bonynaszkolenia.pl

Operator dla Działania 2.4 RPOWP (Adaptacja pracowników, przedsiębiorstw i przedsiębiorców do zmian)

Operator: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku- cały obszar województwa podlaskiego

 

Dane kontaktowe do operatora projektu: https://wupbialystok.praca.gov.pl/podmiotowy-system-finansowania-szkolen-i-doradztwa-realizowanych-w-ramach-rejestru-uslug-rozwojowych

Już na początku roku Operatorzy działań skierowanych do osób fizycznych w województwie podlaskim uruchomili dodatkowe środki na dofinansowanie usług rozwojowych. O tym, jak bardzo było to potrzebne świadczy ogromne zainteresowanie ze strony Podlasian. Przeznaczone na ten cel pieniądze zostały rozdysponowane w ciągu kilku dni. Dla tych, którzy nie zdążyli skorzystać z dofinansowania mamy dobrą wiadomość. Jeszcze w lutym dostępna będzie kolejna pula środków.

W samym województwie podlaskim na projekt „Bon na szkolenia” przeznaczone jest ponad 120 milionów złotych. Wsparcie skierowane jest do osób fizycznych zamieszkujących obszar województwa, zainteresowanych podjęciem kształcenia.

więcej

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku jako Operator Podmiotowego Systemu Finansowania usług rozwojowych w województwie podlaskim – ogłasza III nabór na dofinansowanie usług rozwojowych w województwie.

Termin przyjmowania Formularzy zgłoszeniowych wraz z wymaganymi załącznikami: od 25.09.2017 r. (od godz. 7:30) do 31.10.2017 r. (do godz. 15:30).

Pula środków przeznaczona na dofinansowanie w naborze to 3 500 000,00 PLN.

Przedsiębiorcy mogą uzyskać dofinansowanie wyłącznie na usługi zarejestrowane w Bazie Usług Rozwojowych na https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/.

Więcej o konkursie dowiedzą się Państwo na stronie (link).

Odpowiedzi na nurtujące pytania uzyskają Państwo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerami: 85/74 97 221, 85/74 97 248, 85/74 97 238.

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku jako Operator Podmiotowego Systemu Finansowania usług rozwojowych w województwie podlaskim jeszcze we wrześniu planuje rozpocząć nabór wniosków na dofinansowanie usług rozwojowych w województwie.

Regulamin naboru wraz z załącznikami (komplet dokumentów rekrutacyjnych) będzie niebawem dostępny na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku: http://wupbialystok.praca.gov.pl/ lub w zakładce PSF.

Dodatkowe informacje można uzyskać:

• telefonicznie: 85/74 97 221, 85/74 97 248, 85/74 97 238

• e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoś błąd