Pomoc

Ogłoszenie konkursu na Operatora PSF – woj. opolskie


Zarząd Województwa Opolskiego jako Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Działania7.5 „Szkolenia, doradztwo dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw oraz adaptacyjność przedsiębiorstw, w zakresie usług rozwojowych dla MSP i ich pracowników – wybór operatora”.

Nabór w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa VIII – Konkurencyjny rynek pracy w ramach RPO WO 2014-2020, Działanie 7.5 „Szkolenia, doradztwo dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw oraz adaptacyjność przedsiębiorstw, w zakresie usług rozwojowych dla MSP i ich pracowników - wybór operatora”, obejmuje swoim zasięgiem obszar województwa opolskiego. O trwającym właśnie konkursie dowiedzą się Państwo więcej na stronie: (link).

Nabór wniosków trwa od 08.05.2017 r. do 15.05.2017 r.

W ramach konkursu zostanie wybrany podmiot pełniący rolę Operatora w systemie, którego zadaniem będzie w szczególności zapewnienie dostępności usług na terenie realizacji projektu, rekrutacja przedsiębiorstw, pomoc w wyborze odpowiedniej usługi, zawieranie i rozliczanie umów z przedsiębiorstwami.

Wartość dofinansowania w ramach  RPO WO 2014-2020 dla Działania 7.5 „Szkolenia, doradztwo dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw…” wynosi łącznie: 26 000 000,00 PLN (środki EFS).

Odpowiedzi na nurtujące pytania uzyskają Państwo pod adresem:

  • zakładki często zadawane pytanie na stronie: http://rpo.opolskie.pl/?page_id=274
  • poczty e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zgłoś błąd