Pomoc

Termin uruchomienia Podmiotowego Systemu Finansowania: IV kwartał 2017 r.

Alokacja na konkurs: 20 000 000,00 zł

Maksymalne dofinansowanie na przedsiębiorstwo:

  1. mikroprzedsiębiorstwa - 10 000, 00 zł
  2. małe przedsiębiorstwa - 20 000, 00 zł
  3. średnie przedsiębiorstwa - 30 000, 00 zł

Maksymalne dofinansowanie udziału 1 pracownika w 1 usłudze: 5 000,00 zł

Sposób dystrybucji dofinansowania: refundacja poniesionych wydatków z promesą

Poziom dofinansowania ze względu na wielkość przedsiębiorstwa:

mikroprzedsiębiorstwa - 70%

małe przedsiębiorstwa - 60%

średnie przedsiębiorstwa - 50%

więcej

Regionalny Fundusz Szkoleniowy w Kujawsko-Pomorskiem serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do udziału w konferencji „Jak się doskonalić i zyskać przewagę na rynku”, która odbędzie się 19 września 2017 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ul. Włocławskiej 167 w Toruniu.

Podczas konferencji przedstawione zostaną warunki uzyskania wsparcia z Regionalnego Funduszu Szkoleniowego oraz zasady organizacji naborów.

Więcej informacji o konferencji na stronie: Jak się doskonalić i zyskać przewagę na rynku

Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym w województwie kujawsko-pomorskim zatwierdziła 19 kwietnia 2017 r. listę projektów ocenionych w konkursie dla Poddziałania  8.5.1 Wsparcie dostępu do usług rozwojowych - konkurs (nr naboru RPKP.08.05.01-IZ.00-04-069/16).

więcej

Stowarzyszenie Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców z regionu Kujaw i Pomorza na konferencję, pt.: Dzień Przedsiębiorcy, która odbędzie się 15 marca br. w Regionalnym Centrum Innowacyjności - Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

więcej

Wraz z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Toruniu serdecznie zapraszamy na bezpłatne spotkanie dla firm z branży edukacyjnej na temat funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych. Wydarzenie ma charakter informacyjny i przedstawi główne założenia funkcjonowania Podmiotowego Systemu Finansowania w województwie kujawsko-pomorskim oraz rejestracji w ogólnopolskiej Bazie Usług Rozwojowych, czyli platformie internetowej zawierającej oferty szkoleń, studiów podyplomowych, kursów zawodowych, doradztwa itd.

więcej

Zgłoś błąd