Spotkanie informacyjne w Toruniu dotyczące Bazy Usług Rozwojowych


Drukuj

Wraz z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Toruniu serdecznie zapraszamy na bezpłatne spotkanie dla firm z branży edukacyjnej na temat funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych. Wydarzenie ma charakter informacyjny i przedstawi główne założenia funkcjonowania Podmiotowego Systemu Finansowania w województwie kujawsko-pomorskim oraz rejestracji w ogólnopolskiej Bazie Usług Rozwojowych, czyli platformie internetowej zawierającej oferty szkoleń, studiów podyplomowych, kursów zawodowych, doradztwa itd.

W Bazie znajdują się oferty szkoleń, z których mogą skorzystać potencjalni klienci - firmy, które chcą przeszkolić swoich pracowników. Celem spotkania będzie m.in. zapoznanie uczestników z zasadami funkcjonowania i korzyściami płynącymi z zarejestrowania się do Bazy Usług Rozwojowych.

Spotkanie informacyjne na temat Bazy odbędzie się 20.02.2017 r. od godz. 10.00 w sali Patio na I piętrze w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu (ul. Plac Teatralny 2). Rekrutacja na spotkanie prowadzona jest przez formularz zgłoszeniowy oraz pod nr tel. 56 62 18 409.

Przypominamy, że podczas spotkania działać będzie Mobilny Punkt Rejestracji Bazy Usług Rozwojowych.  Jeśli prowadzą Państwo firmę szkoleniową lub doradczą pracownik PARP-u zarejestruje ofertę Państwa firmy w Bazie, dzięki czemu będą Państwo mogli dotrzeć ze swoimi usługami do szerszego grona klientów. Więcej informacji na stronie: (link).