Pomoc

Dane adresowe operatorów PSF w województwie kujawsko-pomorskim

Operator:

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (Lider Projektu)

Włocławska 167, 87-100 Toruń

tel.tel. 56 699 54 92, 56 699 54 97,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

strona internetowa: www.tarr.org.pl

więcej

Regionalny Fundusz Szkoleniowy w Kujawsko-Pomorskiem serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do udziału w konferencji „Jak się doskonalić i zyskać przewagę na rynku”, która odbędzie się 19 września 2017 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ul. Włocławskiej 167 w Toruniu.

Podczas konferencji przedstawione zostaną warunki uzyskania wsparcia z Regionalnego Funduszu Szkoleniowego oraz zasady organizacji naborów.

Więcej informacji o konferencji na stronie: Jak się doskonalić i zyskać przewagę na rynku

Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym w województwie kujawsko-pomorskim zatwierdziła 19 kwietnia 2017 r. listę projektów ocenionych w konkursie dla Poddziałania  8.5.1 Wsparcie dostępu do usług rozwojowych - konkurs (nr naboru RPKP.08.05.01-IZ.00-04-069/16).

więcej

Stowarzyszenie Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców z regionu Kujaw i Pomorza na konferencję, pt.: Dzień Przedsiębiorcy, która odbędzie się 15 marca br. w Regionalnym Centrum Innowacyjności - Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

więcej

Wraz z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Toruniu serdecznie zapraszamy na bezpłatne spotkanie dla firm z branży edukacyjnej na temat funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych. Wydarzenie ma charakter informacyjny i przedstawi główne założenia funkcjonowania Podmiotowego Systemu Finansowania w województwie kujawsko-pomorskim oraz rejestracji w ogólnopolskiej Bazie Usług Rozwojowych, czyli platformie internetowej zawierającej oferty szkoleń, studiów podyplomowych, kursów zawodowych, doradztwa itd.

więcej

Zgłoś błąd