Pomiń nawigację
Serwis informacyjny

Serwis informacyjnyCzym jest Baza Usług Rozwojowych

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz się rozwijać? Szukasz sposobu na podniesienie kwalifikacji swoich pracowników? Pracujesz lub szukasz pracy i chcesz zdobyć nowe umiejętności, dodatkowe uprawnienia, rozwijać się? Baza Usług Rozwojowych jest dla Ciebie. 

Baza Usług Rozwojowych (BUR)  to ogólnodostępna, darmowa baza oferująca usługi rozwojowe i szkoleniowe. Pozwala ona  rozwijać kompetencje, zdobywać nowe  umiejętności, tak  aby lepiej realizować swoje cele edukacyjne i biznesowe. Miesięcznie nawet 15 tys. osób decyduje się na szkolenia, warsztaty, kursy zawodowe, doradztwo , studia podyplomowe, mentoring oferowane przez Bazę Usług Rozwojowych.

Czym jest Baza Usług Rozwojowych

Kalendarium

W celu ułatwienia Państwu poszukiwań, w naszym kalendarium gromadzimy wydarzenia rynkowe związane z rozwojem kapitału ludzkiego lub dofinansowaniem dla sektora MSP. W przypadku wydarzeń zewnętrznych (nie organizowanych przez Agencję), PARP nie odpowiada za ich merytoryczną i organizacyjną jakość.

4 lipca
Wsparcie dla śląskich firm z OSI

nabór wniosków

Zobacz

11 lipca
Nabór na "Wsparcie śląskich przedsiębiorstw i pracowników"

nabór wniosków

Zobacz

14 lipca
Nabór w projekcie "Operacja Kwalifikacja!"

nabór wniosków

Zobacz

26.07.2023 r. godz. 11:00-13:00
Spotkanie online pt. Baza Usług Rozwojowych jako skuteczne narzędzie rozwoju Twojego biznesu, organizowana przez Konfederację Lewiatan

spotkanie

Zobacz

Do 31 sierpnia
Dłuższy nabór na Lubuskie Bony Szkoleniowe w ramach projektu: "Lubuskie Bony Szkoleniowe w subregionie gorzowskim - edycja II"

nabór

Zobacz

Do 3 września
Nabór do projektu „Lubuskie Bony Rozwojowe w subregionie zielonogórskim – edycja II”

nabór

Zobacz