Pomiń nawigację

17 maja 2023 r.

Czas na kolejne dawki wiedzy. Ruszyły zapisy do piątego i szóstego spotkania online w ramach cyklu #SUZwPigułce. Bądźcie z nami 22 maja i 2 czerwca!

Zapraszamy na kolejne dwa webinaria poświęcone projektowaniu, realizacji, wdrażania i ewaluacji usług zdalnych i zdalnych w czasie rzeczywistym. W webinariach wezmą udział eksperci, którzy są autorami pigułek: Piotr Maczuga, Tomasz Radkiewicz i Sławomir Łais. Spotkania poprowadzi Bartosz Dobrowolski.

Już 22 maja odbędzie piąte spotkanie online pt. „Wsparcie techniczne - jak go udzielać świadcząc usługi zdalnego uczenia?” , podczas którego omówione zostaną zagadnienia obejmujące SUZ – 8, SUZ -10 i SUZ – 11.
Eksperci porozmawiają o standardach technicznych zapewniających dostępność i kompatybilność usługi, a także wymaganiach technicznych wobec klientów usługi zdalnego uczenia się i zapewnienie im odpowiedniego wsparcia technicznego.
Wydarzenie do webinarium 22 maja 2023 r. z formularzem zapisu – link.

Szósty webinar pt. „Worek pieniędzy. Czy zawsze jest potrzebny, aby świadczyć usługi zdalnego uczenia?” odbędzie się 2 czerwca 2023 r. w ramach SUZ – 9.  Podczas wydarzenia prelegenci poruszą temat kosztów ponoszonych przez Dostawcę usług w trakcie projektowania i realizacji, aż po wdrażanie i ewaluacje usługi. Omówione zostaną elementy, które generują koszty usług online, jak również sposoby ich optymalizacji.
Wydarzenie do webinarium 2 czerwca 2023 r. z formularzem zapisu – link.

W trakcie trwania spotkań uwzględniono możliwość zadawania pytań na chat, na które zostaną udzielenie odpowiedzi przez ekspertów. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Zapisz się już teraz!

Harmonogram wszystkich 7 spotkań znajduje się tutaj. Nagrania do wszystkich 15 pigułek wiedzy znajdują się tutaj.

 

 

 

 

Opublikowano: 17.05.2023 16:34
Poprawiono: 17.05.2023 14:35
Modyfikujący: Maria Piechocka
Udostępniający: Maria Piechocka
Autor dokumentów: