Pomiń nawigację

19 kwietnia 2023 r.

„Sukces by design - angażujące usługi szkoleniowe”– trzecie spotkanie online w ramach cyklu webinarów #SUZwPigułce już 25 kwietnia 2023 r.

Zapraszamy na trzecie webinarium poświęcone projektowaniu usługi online i dobrym praktykom w ramach SUZ – 5, SUZ – 6 oraz SUZ – 12. Poruszone zostaną zagadnienia, tj.: trendy w edukacji osób z różnych pokoleń, modele uczenia się w edukacji cyfrowej oraz praktyki umożliwiające samodzielne angażowanie się uczestników usługi w procesie uczenie się. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, 25 kwietnia. 

W webinarium wezmą udział eksperci, którzy są autorami pigułek: Tomasz Radkiewicz i Sławomir Łais. Spotkanie poprowadzi Bartosz Dobrowolski.

Podczas webinarium eksperci poruszą dodatkowe aspekty, które nie zostały rozwinięte w pigułkach wiedzy. W trakcie trwania spotkania uwzględniono również czas na udzielenie odpowiedzi przez ekspertów na zadawane przez Państwa pytania na chat.

Harmonogram wszystkich 7 spotkań znajduje się tutaj. Informacje na temat kolejnego webinarium wraz z formularzem zapisu znajdują się tutaj.
Nagrania do wszystkich 15 pigułek wiedzy znajdują się tutaj.

Nagrania zrealizowanych webinarów będą systematycznie zamieszczane na stronie danego wydarzenia. Tutaj też zostaną zamieszczone odpowiedzi na pytania zadane w trakcie każdego spotkania.

 

 

 

Opublikowano: 19.04.2023 18:18
Poprawiono: 19.04.2023 16:28
Modyfikujący: Maria Piechocka
Udostępniający: Maria Piechocka
Autor dokumentów: