Pomiń nawigację

10 marca 2023 r.

Za nami kolejna edycja konferencji BUR. Dziękujemy że byliście z nami.

Hasłem tegorocznej, szóstej już edycji konferencji BUR było: „Zadbaj o swój biznes. Przygotuj się do zmian na rynku usług rozwojowych”. Staraliśmy się tak dobierać tematy i prelegentów – najlepszych ekspertów rynkowych i doświadczonych praktyków, aby dostarczyć Państwu jak najwięcej, aktualnej wiedzy o branży, informacji o przyszłości sektora oraz podpowiedzi, w jaki sposób przygotować się do zmian na rynku szkoleniowo-doradczym. Mamy nadzieję, że te oczekiwania udało się zrealizować dzięki inspirującym prezentacjom, ciekawej debacie czy rozmowom z ekspertami. 

Na czacie uruchomionym w trakcie konferencji najczęściej pytaliście Państwo o to, czy nagrania i prezentacje z konferencji zostaną udostępnione, aby móc je obejrzeć jeszcze raz. Miło nam poinformować że wszystkie prezentacje, debaty i rozmowy  na których publikację  otrzymaliśmy zgody prelegentów, będziemy systematycznie zamieszczać w serwisie informacyjnym BUR. Tutaj też zamieścimy odpowiedzi na pozostałe pytania, które zadaliście nam Państwo podczas konferencji.

Przygotowaliśmy i wyślemy do Państwa  ankietę, dzięki której chcemy dowiedzieć się więcej o tym jak oceniacie czwartkową konferencję BUR, poznać Waszą opinię o prelegentach, a także poprosić o propozycje tematów, którymi jesteście Państwo zainteresowani, które warto poruszyć na kolejnej konferencji BUR. Bardzo liczymy na Wasze opinie. Do wszystkich zarejestrowanych (ponad 2 tys. osób) wyślemy też przepisy z pokazu kulinarnego.

Do zobaczenia na kolejnej edycji konferencji BUR !

Opublikowano: 10.03.2023 15:11
Poprawiono: 10.03.2023 14:11
Modyfikujący: 
Udostępniający: Maria Piechocka
Autor dokumentów: