Pomiń nawigację

6 marca 2023 r.

Trwają zapisy na konferencję Bazy Uslug Rozwojowych dla firm szkoleniowo-doradczych. Do zobaczenia 9 marca o 10.00 !

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się organizowana już w najbliższy czwartek konferencja BUR „Zadbaj o swój biznes. Przygotuj się do zmian na rynku usług rozwojowych”. Wydarzenie odbywa się w formule on-line; wciąż jeszcze można zgłosić chęć udziału!

Coroczne konferencje Bazy Usług Rozwojowych należą już do najistotniejszych wydarzeń informacyjno-inspiracyjnych kierowanych do firm z sektora usług rozwojowych. Jest to sprawdzone źródło wiedzy o obecnej kondycji branży oraz o przyszłości sektora. W trakcie konferencji przekazujemy najważniejsze i najaktualniejsze informacje na temat możliwości stwarzanych działającym na polskim rynku firmom branży usług rozwojowych, mówimy też o trendach technologicznych w edukacji. Za każdym razem do rozmów zapraszamy uznanych ekspertów i doświadczonych praktyków.

Podczas tegorocznego spotkania nasi goście powiedzą m.in. jak skutecznie projektować usługę rozwojową oraz jak efektywnie budować markę firmy. Znawcy rynku i praktycy podyskutują o tym, jak uczyć w czasach, w których wszystko się zmienia oraz co dla branży oznacza obecność na rynku pracy czterech pokoleń. W trakcie konferencji przedstawimy ponadto projekty zaplanowane w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS), które będą realizowane w najbliższych latach.

Nasze zaproszenie zgodzili się przyjąć i swoją wiedzą z uczestnikami podzielą się m.in. partnerka w firmie doradczej Younicorn, także mentorka i wykładowczyni Joanna Malinowska-Parzydło, założycielka i prezeska Digital University Jowita Michalska, Wojciech Ławniczak z Very Human Services oraz dowódca elitarnej jednostki GROM, doktor zarządzania gen. Roman Polko.

W tym roku po raz trzeci spotykamy się w formule online. Dzięki takiej formule w spotkaniu może wziąć udział znacznie większe grono zainteresowanych. W dwóch poprzednich edycjach w wydarzeniu uczestniczyło każdorazowo ponad 1,2 tys. osób.

Pełen program, więcej informacji i zapisy tutaj

Wydarzenie ma w tym roku swoją szóstą odsłonę. Przygotowywane jest w ramach projektu Bazy Usług Rozwojowych – wiodącej platformy z ofertą szkoleń, studiów, warsztatów i kursów, także z dofinasowaniem.

Opublikowano: 06.03.2023 14:53
Poprawiono: 06.03.2023 13:55
Modyfikujący: Maria Piechocka
Udostępniający: Maria Piechocka
Autor dokumentów: