Pomiń nawigację

24 czerwca 2022 r.

Przyjmij przeszkolonego przez Google Stażystę na opłacony 3 miesięczny staż

Masz firmę i działasz w internecie? Chciałbyś trafić do nowych klientów i zadbać o lepszą widoczność Twojej strony firmowej w sieci? Program szkoleniowo-stażowy „Kariera Jutra” to odpowiedź na Twoje potrzeby!
Przyjmij przeszkolonego przez Google Stażystę na opłacony 3-miesięczny staż, skorzystaj z unikalnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego i rozwiń swój biznes w sieci.

Dlaczego warto wziąć udział?
•         „ Kariera Jutra” to szansa na przyjęcie stażysty, który jest specjalistą w obszarze marketingu internetowego
•          Stażyści mają szeroki wachlarz umiejętności: od performance marketingu, przez analizę danych, UX, podstawy zarządzania i biznesu, aż po rozwiązania chmurowe w biznesie i marketingu
•          Umiejętności stażystów zostały zweryfikowane przez Google oraz SGH
•          Program stażowy jest opłacony z budżetu Państwa
 
Kogo szukamy?
 
Program skierowany jest do firm zainteresowanych przyjęciem przeszkolonego stażysty na 3-miesięczny program stażowy, objęcie go opieką i zapewnienie możliwości rozwijania nabytych kompetencji. W Projekcie mogą uczestniczyć mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa zarejestrowane na terytorium Polski, które na etapie przystępowania do projektu zaproponują ciekawy i spójny z celami Projektu plan stażu.
 
Niektórzy stażyści mówią w języku ukraińskim, dlatego do programu szukamy również firm, które przeniosły się do Polski z Ukrainy i mogą zaproponować staż w języku ukraińskim.
 
Na rejestrację masz czas do 27 czerwca.
Więcej informacji na temat programu znajdziesz TUTAJ.


Opublikowano: 24.06.2022 16:35
Poprawiono: 25.07.2022 13:23
Modyfikujący: Maria Piechocka
Udostępniający: Maria Piechocka
Autor dokumentów: