Pomiń nawigację

2 grudnia 2021 r.

Podsumowanie projektu „Wzrost konkurencyjności gruzińskich regionów i rozwój przedsiębiorczości”

W dniach 2-3 grudnia br. przedstawicielki Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości uczestniczą w spotkaniu podsumowującym projekt pn. „Wzrost konkurencyjności gruzińskich regionów i rozwój przedsiębiorczości”, realizowany przez PARP wspólnie z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej.

W 2021 r. projekt obejmował przeprowadzenie programu akceleracyjnego dla wybranych w konkursie 12 ambitnych startupów z Gruzji, reprezentujących branżę IT/ICT. Program składał się z dwóch etapów – szkolenia online typu skill share i 4-dniowego obozu boot camp.

W ramach podsumowania projektu w Tbilisi odbyły się spotkania z przedstawicielami gruzińskiego partnera projektu – Gruzińskiej Agencji ds. Innowacji i Technologii – GITA, uczestnikami programu akceleracyjnego i przedstawicielką Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Tbilisi.

W ramach projektu pn. „Wzrost konkurencyjności gruzińskich regionów i rozwój przedsiębiorczości”, który będzie realizowany w latach 2021-2023 zaplanowane zostały działania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości Gruzji, w szczególności innowacyjnych startupów z sektorów wysokiej IT, FinTech i zielonych technologii. Partnerem PARP i Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej jest Gruzińska Agencja ds. Technologii i Innowacyjności – GITA.

Projekt jest współfinansowany w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP i realizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 02.12.2021 16:30
Poprawiono: 03.12.2021 11:38
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: