22 lipca 2021

Legia Sport Business Programme pod patronatem PARP

We wrześniu br. zostanie zainaugurowana premierowa edycja Legia Sport Business Programme, którą Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości objęła patronatem. Projekt rozwojowo-edukacyjny prowadzony jest przez Legię Warszawę i International Sports Convention.

Legia Sport Business Programme to unikalna propozycja łącząca wartość merytoryczną, jakość kadry wykładowców oraz atrakcyjność lokalizacji, takich jak Tottenham Hotspur Stadium w Londynie, Stadion Legii i Legia Training Center. Program oferuje wyjątkowe na polskim rynku możliwości rozwoju kompetencji i kontaktów wśród kadry menadżerów sportu na międzynarodowym poziomie. Uczestnicy mają możliwość zdobycia kompleksowej i praktycznej wiedzy w dziedzinie zarządzania sportem.

To projekt przeznaczony zarówno dla osób dopiero budujących swoją pozycję na rynku pracy, jak i pracowników średniego szczebla oraz managerów posiadających już doświadczenie w działalności w branży sportowej, zorientowanych na dalszy rozwój w innowacyjnym środowisku.

Ważnym punktem Legia Sport Business Programme jest kadra wykładowców. To przedstawiciele klubów, organizacji i federacji sportowych oraz sponsorów globalnego sportu, oficjalnych nadawców telewizyjnych oraz instytucji zaangażowanych w rozwój świata sportu.

Wśród prelegentów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, wiedzą i praktyką będą m.in.: właściciel i prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski, prezes Ekstraklasy S.A. Marcin Animucki, dyrektor zarządzający ECA Charlie Marshall, założyciel Socios.com Alexandre Dreyfus oraz inni przedstawiciele polskich i globalnych marek instytucji związanych ze sportem.

Legia Sport Business Programme to nie tylko wartościowe wykłady i warsztaty czy możliwość budowania sieci kontaktów. To również uczestnictwo w International Sports Convention 2022 i w 4. edycji Science4Football.

Obecnie – do 28 lipca br. trwa druga runda składania aplikacji.

Szczegóły na stronie: https://legiasbp.com/

Zdjęcia przedstawia budynek, w którym odbywa się International Sports Convention

Opublikowano: 22.07.2021 10:23
Poprawiono: 22.07.2021 10:47
Modyfikujący: izabela_skolimowska
Udostępniający: izabela_skolimowska
Autor dokumentów: