16 lipca 2021

Nowości w systemie Bazy Usług Rozwojowych

 

Wsłuchujemy się w Państwa głosy i oczekiwania dotyczące funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych w zmienionej odsłonie. Robimy wszystko aby korzystanie z BUR było dla Państwa  jak najbardziej intuicyjne i przyjazne. W tym tygodniu wprowadziliśmy kolejne modyfikacje, dzięki którym korzystanie z niego będzie jeszcze łatwiejsze. 

Najważniejszą zmianą będzie dodanie na widoku ankiety numeru wsparcia oraz nazwy operatora, który tego wsparcia udziela. Ułatwi to znacznie proces rozliczania usługi rozwojowej.

Wprowadziliśmy wysyłkę dodatkowego powiadomienia, które  będzie informowało o nadaniu numeru ID wsparcia. Powiadomienie będzie wysyłane zarówno na adresy email jak i będzie znajdować się w zakładce ‘Wiadomości” na profilu użytkownika lub Przedsiębiorstwa..

W zakładce „lista zapisów” na profilu użytkownika została dodana nowa ikona z komunikatem o automatycznej zmianie statusu zapisu na usługę.  

Kolejną zmianą którą wprowadziliśmy jest modyfikacja istniejących powiadomień o dodatkowe informacje, które poprawią czytelność wysyłanych komunikatów. 

Zgodnie z Państwa sugestią dodaliśmy pasek ładowania podczas wgrywania pliku.

Mamy nadzieję, że te zmiany wpłyną pozytywnie na funkcjonalność BUR i poprawią satysfakcję z korzystania z niej.


Opublikowano: 16.07.2021 12:21
Poprawiono: 16.07.2021 12:22
Modyfikujący: 
Udostępniający: Maria Piechocka
Autor dokumentów: