18 czerwca 2021

PARP partnerem XXVIII edycji Welconomy

Forum Gospodarcze Welconomy w Toruniu to jeden z największych kongresów gospodarczych w Polsce o ponad 20-letniej historii. Podczas konferencji spotykają się, dyskutują i wymieniają poglądy przedstawiciele Unii Europejskiej, Ambasadorowie, przedstawiciele rządu, samorządu, parlamentu, nauki i kultury, mediów, polityki oraz biznesu lokalnego, krajowego i zagranicznego. Tematyka Forum obejmuje analizę najważniejszych wyzwań stojących przed polską, europejską i światową gospodarką w kontekście kryzysu ekonomicznego oraz procesów integracji i globalizacji.

Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Małgorzata Oleszczuk odbierze prestiżową nagrodę Ambasadora Welconomy podczas XXVIII edycji Forum Welconomy. Laureatka wystąpi także w dwóch panelach dyskusyjnych, zaplanowanych w trakcie wydarzenia.

Aktywności z udziałem przedstawicieli PARP:

  • 21 czerwca 2021r., godz. 11:00 - 12:00

– Sesja inauguracyjna pt. „Wpływ pandemii na zmiany  gospodarczo-społeczne  w kraju i na świecie”. Małgorzata Oleszczuk, prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

  • 21 czerwca 2021r., godz. 13:30 - 14:30

– Panel tematyczny pt. „Wyzwania 2021 – Rola banków i instytucji pomocowych w odbudowie aktywności gospodarczej i inwestycyjnej post-COVID”. Małgorzata Oleszczuk, prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Pierwszego dnia Forum odbędzie się w sposób tradycyjny na terenie CKK Jordanki w Toruniu, natomiast drugi dzień konferencji zostanie przeprowadzony w formie online. Nagrane wcześniej panele tematyczne zostaną zamieszczone na kanale Welconomy w platformie youtube.

welconomy.pl


Opublikowano: 18.06.2021 12:50
Poprawiono: 18.06.2021 12:56
Modyfikujący: Konrad Zdanowski
Udostępniający: Konrad Zdanowski
Autor dokumentów: