11 maja 2021

Co się zmieni w Kartach usług po zmianie Regulaminu BUR ? Zapraszamy na webinar.

Serdecznie zapraszamy na kolejny webinar dotyczący Bazy Usług Rozwojowych. Tym razem jego tematem  będą zmiany w Kartach usług publikowanych w BUR oraz Standard Usług Zdalnego Uczenia się (SUZ). Spotkanie odbędzie online w środę, 19 maja w godz. 10.00 – 12.00.

Prelegentkami będą Ewelina Polit-Trzcińska oraz Agata Lewandowska z Sekcji Akredytacji Bazy Usług Rozwojowych, które przedstawią planowane zmiany w Regulaminie BUR oraz w formularzach Kart usług. Ekspertki PARP pokażą także zmiany dotyczące wyboru formy świadczenia usług rozwojowych, a także opowiedzą o zupełnie nowych polach, które pojawią się w formularzu Karty usługi.

W drugiej części spotkania o Standardzie Usług Zdalnego Uczenia się (SUZ)  opowie Tomasz Radkiewicz - ekspert Rady ds. Kompetencji Sektora Usług Rozwojowych, przewodniczący komisji jakości Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, trener, coach i mentor. Dokument ten określa szczegółowe  warunki realizacji usług zdalnych z zachowaniem ich najwyższej jakości i zostanie wprowadzony do Regulaminu BUR jako nowy załącznik.

Zachęcamy do rejestracji na wydarzenie pod adresem.

Dla wszystkich chętnych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w webinarze, na stronie serwisu informacyjnego BUR udostępnione będzie nagranie. Tu zamieszczone zostaną także odpowiedzi na Państwa pytania, które można zadać ekspertom w trakcie rejestracji na wydarzenie.

 


Opublikowano: 11.05.2021 11:13
Poprawiono: 12.05.2021 08:05
Modyfikujący: Maria Piechocka
Udostępniający: Maria Piechocka
Autor dokumentów: