7 maja 2021

PARP na konferencji Impact: O cyfrowej przyszłości i startupach w czasie pandemii

W dniach 12-13 maja br. odbędzie się kolejna edycja jednej z najważniejszych konferencji gospodarczych w regionie Europy Środkowej i Wschodniej – Impact’21, której Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości jest partnerem. Pierwszego dnia (środa, 12 maja) wiceprezes PARP, Mikołaj Różycki będzie brał udział w dyskusji na temat przyszłości technologii cyfrowych oraz tego, jak startupy radzą sobie w czasie pandemii. 

Podczas konferencji prym będą wieść tematy takie jak transformacja energetyczna, zielona ekonomia, Krajowy Plan Odbudowy, rozwój lokalnego e-commerce oraz perspektywy sektora bankowego i ekspansja cyfrowej bankowości. Nie zabraknie tematów związanych z transformacją systemu ochrony zdrowia, rozwojem rynku kryptowalut oraz cyberbezpieczeństwem.

Pierwszego dnia konferencji zastępca prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Mikołaj Różycki wraz z Isidro Laso Ballesteros z Komisji Europejskiej i Tomaszem Snażykiem z fundacji Startup Poland weźmie udział w debacie na temat przyszłości technologii cyfrowych oraz tego, jak startupy radzą sobie w czasie pandemii.

Dyskusję będzie moderować Maryjka Szurowska z portalu 300Gospodarka.

  • Kiedy: środa 12 maja, godz. 13:15
  • Gdzie: The HUB Warsaw, scena 2, pl. Europejski 1

Wydarzenie będzie transmitowane na stronie głównej portalu Wirtualna Polska oraz serwisu money.pl, a także na platformie Impact.

Impact’21 to wydarzenie, podczas którego mieszają się innowacyjne idee i projekty – 3 sceny, 15 obszarów tematycznych, ponad 250 mówców i wydarzenia towarzyszące. Stałymi bywalcami są tam premierzy i ministrowie oraz szefowie rządowych agencji, kluczowi politycy z regionu Europy Środkowo-Wschodniej oraz przedstawiciele takich potentatów, jak Google, Mastercard, PZU, AstraZeneca, Allegro, PGNiG, Orange, Uber czy PKO BP.

Więcej informacji: www.impactcee.com/impact/2021

Impact'21 Edycja wiosenna 12-13 maja 2021 Warszawa THE HUB

Opublikowano: 07.05.2021 13:30
Poprawiono: 07.05.2021 17:58
Modyfikujący: Paweł Skowera
Udostępniający: Konrad Zdanowski
Autor dokumentów: