4 maja 2021

Wszystko o audytach u dostawców usług BUR - zapraszamy na webinar

 W najbliższy poniedziałek, 10 maja zapraszamy do udziału w webinarze pt. „Wszystko o audytach u dostawców usług w BUR”. Spotkanie odbędzie się online w godzinach 10.00-11.30.

W trosce o wysoką jakość usług rozwojowych oferowanych w Bazie Usług  Rozwojowych, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przeprowadza planowe i doraźne  audyty u dostawców usług. Ich celem jest sprawdzenie zgodności funkcjonowania Dostawców Usług w BUR z wymogami rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów, w sprawie rejestru podmiotów świadczących usługi rozwojowe oraz z Regulaminem Bazy.

Podczas spotkania eksperci PARP przedstawią cele audytów, ich zakres oraz  kryteria.  Zaprezentowane zostaną także formy przeprowadzenia audytów, omówiony sposób w jaki dostawca usług powinien się przygotować do niego i kto może być wykonawcą audytu.

Prelegentami webinaru będą Monika Mangos-Glinka Weronika Dałek, Jacek Pisarek -  pracownicy sekcji zapewnienia jakości Bazy Usług Rozwojowych PARP.  

Zachęcamy do rejestracji na wydarzenie pod adresem. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli uczestniczyć w webinarze, na stronie serwisu informacyjnego udostępnione będzie nagranie. Prosimy śledzić aktualności na tej stronie.

Opublikowano: 04.05.2021 08:41
Poprawiono: 04.05.2021 08:55
Modyfikujący: Maria Piechocka
Udostępniający: Maria Piechocka
Autor dokumentów: