Pomoc

Nowe szkolenia i doradztwo w BUR – IV runda konkursu „Kompetencje dla sektorów”


Uprzejmie informujemy, że już wkrótce za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych PARP dostępne będą nowe środki na finansowanie szkoleń i doradztwa dla pracowników przedsiębiorstw z sektora motoryzacyjnego z uwzględnieniem elektromobilności.

https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/kompetencje-dla-sektorow

5 lutego br. ogłoszona została IV runda konkursu na szkolenia lub doradztwo wynikające z rekomendacji Sektorowych Rad ds. Kompetencji. W rundzie tej rekomendację przedstawiła Rada ds. Kompetencji w Sektorze Motoryzacji z uwzględnieniem Elektromobilności.

W  ramach oferowanego wsparcia przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z dofinansowania tych usług rozwojowych, których tematyka została wskazana przez Radę.

Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacją Rady i przygotowania oferty szkoleń dla pracowników przedsiębiorstw, zgodnej z wytycznymi zawartymi w rekomendacji.

Link do rekomendacji: Rekomendacja rady motoryzacyjnej z uwzględnieniem elektromobilności

W przypadku konkursu „Kompetencje dla sektorów” wsparcie będzie udzielane pracownikom przedsiębiorstw - co do zasady - za pośrednictwem podmiotów zarejestrowanych w Bazie Usług Rozwojowych, które posiadają uprawnienia do świadczenia usług z możliwością dofinansowania.

Zgłoś błąd