Pomoc

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych – Nagroda: Szkolenie w pracy 2019


Komisja Europejska w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych organizuje kolejną edycję Nagrody: Szkolenia w pracy. Nagroda ta skierowana jest do mikroprzedsiębiorstw, małych lub średnich firm, które zapewniają swoim pracownikom możliwości podnoszenia kwalifikacji i/lub przekwalifikowania. W całej Europie istnieje wiele przykładów mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy cenią swoich pracowników i wspierają ich rozwój. Nagroda: Szkolenia w pracy 2019 pragnie rozpoznać i nagrodzić najbardziej aktywnych spośród nich.

Głównym celem nagrody jest zapewnienie rozpoznawalności doskonałym praktykom z całej Unii Europejskiej, które wspierają profesjonalne szkolenie w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach na różnych etapach kariery, zwrócenie uwagi opinii publicznej na temat uczenia się przez całe życie zawodowe oraz nowe praktyki i polityki w tej dziedzinie, a także uzupełnienie nagród w dziedzinie kształcenia i szkolenia zawodowego związanych z Europejskim Tygodniem Umiejętności Zawodowych i zwrócenie uwagi na uczenie się, które odbywa się po zakończeniu edukacji formalnej, w celu skutecznego zarządzania zmianami i rozwojem kariery.

Na zwycięzców czeka m.in. zaproszenie na czwarty Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych w Helsinkach oraz możliwość zaprezentowania programu szkoleniowego na europejskich platformach.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgłoszenia można przesyłać do 31 maja 2019 r.

Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji znajduje się w pliku poniżej:

Nagroda: Szkolenie w pracy 2019
Zgłoś błąd