Pomoc

Early Warning Europe - szansa dla firm w kłopotach


Jeszcze tylko 400 firm może skorzystać z BEZPŁATNYCH usług Early Warning Europe – skierowanych do przedsiębiorców szukających pomysłu na rozwój lub przechodzących trudności w prowadzeniu swojego biznesu.

O bezpłatne wsparcie doradcze i mentoringowe w ramach Projektu mogą ubiegać się mikro, mali lub średni przedsiębiorcy działający na terenie Polski, którzy z różnych powodów utracili sprawność prowadzenia biznesu. Ze wsparcia mogą skorzystać także przedsiębiorcy, którzy poszukują nowego impulsu do rozwoju. To właśnie do ich dyspozycji pozostają mentorzy oraz doradcy restrukturyzacyjni, którzy w bezpośrednim kontakcie pomagają przejść przez sytuację kryzysową oraz wspólnie wypracowują niezbędne zmiany.

Przedsiębiorca po zgłoszeniu się za pośrednictwem formularza na stronie internetowej www.parp.gov.pl/ewe kierowany jest do dostępnego i zlokalizowanego możliwie najbliżej konsultanta, który ma za zadanie zdiagnozowanie sytuacji firmy i określenie przyczyny problemów. Po zakończeniu diagnozy można rozpocząć pracę z mentorem – który do 6 miesięcy będzie towarzyszyć przedsiębiorcy w procesie zmiany. Istnieje również możliwość podjęcia współpracy z doradcą restrukturyzacyjnym, który jednorazowo może udzielić bezpłatnej porady. Już ponad 200 przedsiębiorców zakończyło udział w projekcie i teraz z nową energią i głową pełną pomysłów prowadzą swoje przedsiębiorstwa.

Jeśli Państwa firma boryka się z problemami lub szuka pomysłu na dalszy rozwój zachęcamy do zgłoszenia się do zespołu Early Warning Europe już teraz! Nie ma sensu czekać, bo jak dobrze wiemy - lepiej zapobiegać niż leczyć.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie www.parp.gov.pl/ewe, lub dzwoniąc bezpośrednio na infolinię projektu pod numer 664 316 709.

Zachęcamy także do obejrzenia filmu i webinarium, które na przykładach wyjaśniają, na czym polega projekt Early Warning Europe.

Projekt realizowany jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Fundację Firmy Rodzinne do końca listopada 2019 r.

Zgłoś błąd