Poradnik dla przedsiębiorców


Drukuj

Uprzejmie informujemy, że w zakładce „Baza wiedzy” został opublikowany poradnik dla przedsiębiorców. Jest to przygotowane w przystępnej formie kompendium praktycznej wiedzy dla przedsiębiorców zainteresowanych korzystaniem z Bazy Usług Rozwojowych oraz Podmiotowych Systemów Finansowania.

Publikacja zawiera szereg przydatnych informacji w zakresie możliwości korzystania z bazy, prezentuje ogólne zasady dofinansowania usług w regionach oraz wskazówki dla użytkowników systemu. Poradnik jest dostępny za darmo i można go pobrać po kliknięciu w poniższy link. Zapraszamy do korzystania!

Poradnik dla przedsiębiorców (Pobierz)

Przypominamy również o tym, iż użytkownicy Bazy Usług Rozwojowych w przypadku jakichkolwiek problemów mogą korzystać z instrukcji dostępnej pod przyciskiem „Pomoc”. Dodatkowe informacje można także uzyskać od konsultantów dyżurujących pod numerem telefonu 801 808 108 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00) lub wysyłając zapytanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..