Pomoc

Zapraszamy na konferencję PRZYSPIESZAMY TWOJĄ PRACĘ "AUTOMATYZACJA"


Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatną konferencję pt. „Przyspieszamy Twoją pracę – Automatyzacja”. Konferencja odbędzie się 26 października 2017 r. w Kinie Kijów Centrum w Krakowie przy al. Krasińskiego 34.

• W czasie spotkania zaprezentujemy zdalny system dystrybucji Małopolskich Bonów Rozwojowych. W oparciu o nowe w pełni automatyczne rozwiązania możecie Państwo oferować i następnie sprzedawać własne usługi rozwojowe. Przedsiębiorcy z nich korzystający mogą uzyskać nawet 80% wsparcia liczonego od wartości zakupionych bonów.

• Dowiecie się Państwo: jakich formalności dokonać w celu rozpoczęcia współpracy z MARR SA, jakich czynności dokonać w trakcie realizacji usługi dofinansowanej z projektu, jak rozliczyć usługę. Warunkiem korzystania z dofinansowania do szkoleń jest rejestracja firmy edukacyjnej w Bazie Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Jeżeli nie jesteście jeszcze Państwo zarejestrowani w tej bazie, możecie tego dokonać w czasie konferencji w Mobilnym Punkcie Rejestracji. Pracownicy PARP wyjaśnią wątpliwości i pomogą dokonać formalności.

• Tematy poruszane przez naszych ekspertów skupiać się będą w obszarach automatyki i automatyzacji. Nowoczesne technologie w tym zakresie są dostępne coraz powszechniej i często możliwe do wdrożenia od zaraz, przy wykorzystaniu zasobów, którymi dysponuje większość firm działających w obszarze edukacji. W trakcie spotkania postaramy się odpowiedzieć na wiele trudnych pytań, które z pewnością dostarczą Państwu dużą dawkę wiedzy i inspiracji.

Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie www.automatyzacja.biz. Udział w konferencji jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc udział w spotkaniu wymaga rejestracji.

Firmy i instytucje zainteresowane rejestracją w Bazie Usług Rozwojowych poza rejestracją na konferencję zachęcamy do wcześniejszego, bezpośredniego kontaktu z MARR celem ustalenia konkretnej godziny spotkania z doradcą PARP (tel. 12 617 66 82). Liczymy na Państwa udział.

Zgłoś błąd