Pomoc

Spotkanie informacyjne wraz z Mobilnym Punktem Rejestracji Bazy Usług Rozwojowych w Kaliszu


Uprzejmie informujemy, iż Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości (jeden z Operatorów PSF w woj. wielkopolskim) oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają przedstawicieli firm szkoleniowych na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące Bazy Usług Rozwojowych.

Termin spotkania:

4 lipca (wtorek) – od godziny 11.30

Miejsce spotkania:

siedziba Fundacji

ul. Częstochowska 25, Kalisz

Więcej informacji o spotkaniu oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo w materiałach do pobrania na dole komunikatu.

 

Celem spotkania jest przedstawienie informacji na temat systemu finansowania usług rozwojowych oraz omówienie podstawowych funkcjonalności i regulaminu Bazy Usług Rozwojowych.

Równolegle do przebiegu spotkania będzie funkcjonował Mobilny Punkt Rejestracyjny, w którym konsultanci PARP pomogą zainteresowanym w uzupełnieniu formularza rejestracyjnego (Karta Podmiotu) oraz dokonają na miejscu weryfikacji danych. Firmy szkoleniowe uzyskają tym samym możliwość wpisu do Bazy Usług Rozwojowych w ciągu jednej wizyty.

Zgłoszenia do Mobilnego Punktu Rejestracji należy dokonać niezależnie od zgłoszenia na spotkanie wysyłając e-mail na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 29 czerwca 2017r. Z przyczyn organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona.

 

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl lub nr fax: 62 764 50 16 do dnia  30 czerwca 2017 r. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem tel.  62 765 60 55.

Formularz zgłoszeniowy
Agenda spotkania informacyjnego
Zgłoś błąd