Pomoc

Mobilny Punkt Rejestracji Bazy Usług Rozwojowych odwiedzi Koszalin


Czym są Mobilne Punkty Rejestracji?

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) jako administrator Bazy Usług Rozwojowych oraz instytucja wspierająca rozwój polskiego biznesu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom przedsiębiorców, stąd idea Mobilnych Punktów Rejestracji Bazy.

Są to bezpłatne punkty, w których eksperci PARP przeprowadzają proces rejestracji firm szkoleniowych w Bazie Usług Rozwojowych. Punkty podróżują po całej Polsce i towarzyszą różnym spotkaniom oraz eventom HR w których uczestniczy Agencja. Nasi konsultanci będą do Państwa dyspozycji i pomogą w uzupełnieniu formularza rejestracyjnego (Karta Podmiotu) oraz dokonają weryfikacji danych na miejscu.  

Dzięki rejestracji w Bazie z pomocą naszych konsultantów zaoszczędzą Państwo czas i będą mieli okazję do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości dot. funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych. W najbliższym czasie tj. 21 czerwca br. Mobilny Punkt Rejestracji odwiedzi Koszalin.

Wszystkich przedstawicieli instytucji szkoleniowych lub doradczych zainteresowanych skorzystaniem z usług Mobilnego Punktu Rejestracji 21 czerwca br. w Koszalinie prosimy o zgłoszenia mailowe na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  najpóźniej do 16 czerwca  br. Liczba miejsc ograniczona.

Środki w Twoim regionie jeszcze nie ruszyły? Pamiętaj, że możesz świadczyć usługi dla przedsiębiorców z innych województw. O postępach w uruchamianiu Podmiotowych Systemów Finansowania możesz przeczytać w zakładce Dofinansowanie.

Zgłoś błąd