Pomoc

Mobilny Punkt Rejestracji Bazy Usług Rozwojowych w Rzeszowie


Kolejny Mobilny Punkt Rejestracji Bazy Usług Rozwojowych planowany jest 13 czerwca w Rzeszowie. W Mobilnych Punktach nasi konsultanci bezpłatnie pomagają nie tylko w uzupełnieniu formularza rejestracyjnego (tzw. Karty Podmiotu), ale też dokonują na miejscu weryfikacji danych. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie wpisu do Bazy Usług Rozwojowych w ciągu jednej wizyty.

Wszystkich przedstawicieli instytucji szkoleniowych lub doradczych zainteresowanych skorzystaniem z usług Mobilnego Punktu Rejestracji 13 czerwca br. Rzeszowie prosimy o zgłoszenia mailowe na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  najpóźniej do 8 czerwca  br. Liczba miejsc ograniczona.

Środki w Twoim regionie jeszcze nie ruszyły? Pamiętaj, że możesz świadczyć usługi dla przedsiębiorców z innych województw. O postępach w uruchamianiu Podmiotowych Systemów Finansowania możesz przeczytać w zakładce Dofinansowanie.

Pragniemy poinformować, że jednocześnie z Mobilnym Punktem organizowane jest spotkanie informacyjne prowadzone przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości dotyczące funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych.

Więcej o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie (link

Zgłoś błąd