Pomoc

Mobilny Punkt Rejestracji Bazy Usług Rozwojowych w Katowicach


Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach zaprasza 9 czerwca br. firmy szkoleniowe i doradcze z regionu do skorzystania z możliwości rejestracji w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) podczas Mobilnego Punktu Rejestracji Bazy Usług Rozwojowych.

Czym są Mobilne Punkty Rejestracji?

To bezpłatne punkty, w których nasi pracownicy pomagają firmom szkoleniowym i doradczym zarejestrować się w Bazie Usług Rozwojowych. Rejestrację poprowadzą konsultanci Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas i będą mieli okazję do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości dotyczących funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych. Więcej o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie (link

Instytucje zainteresowane wpisaniem do Bazy podczas spotkania 9 czerwca br. w Katowicach prosimy, o uprzednie zgłoszenie się (niezależnie od zgłoszenia na samo spotkanie) na adres:.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do 7 czerwca br. do godziny 12.00. Liczba miejsc ograniczona.

Środki w Twoim regionie jeszcze nie ruszyły? Pamiętaj, że możesz świadczyć usługi dla przedsiębiorców z innych województw. O postępach w uruchamianiu Podmiotowych Systemów Finansowania możesz przeczytać w zakładce Dofinansowanie.

Zgłoś błąd