Pomoc

Seminarium LEVEL UP – BON ZŁAP wraz z Mobilnym Punktem Rejestracji w Łodzi


Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na seminarium LEVEL UP – BON ZŁAP „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi – szkolenia i doradztwo w nowej odsłonie”, które odbędzie się 17 marca 2017 roku w centrum naukowo-kulturowym EC1 Łódź – Miasto Kultury.

Seminarium LEVEL UP – BON ZŁAP to bezprecedensowe wydarzenie, na którym przedsiębiorcom z regionu zostanie przedstawiona specyfika Podmiotowego Systemu Finansowania w województwie łódzkim oraz zasady funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych. Wystąpienia merytoryczne ekspertów zakończy warsztat motywacyjny ze znaną dziennikarką i postacią telewizyjna Panią Dorotą Wellman.

Seminarium jest całkowicie bezpłatne i wymagana jest na nie wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji na temat spotkania znajdą Państwo na stronie: (link).

Podczas seminarium będzie także istniała możliwość skorzystania z usług Mobilnego Punktu Rejestracji w Bazie Usług Rozwojowych. Punkt Mobilny to inicjatywa, w której pracownicy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości pomagają przedstawicielom firm szkoleniowych w rejestracji w Bazie Usług Rozwojowych. Specjaliści PARP ułatwią nie tylko uzupełnienie formularza rejestracyjnego tzw. Karty Podmiotu, ale dokonają również weryfikacji danych przedstawianych przez firmę szkoleniową na miejscu, co da możliwość uzyskania wpisu do BUR „od ręki”.

Instytucje zainteresowane wpisaniem do bazy podczas spotkania 17 marca br. w Łodzi   prosimy, o uprzednie zgłoszenie się (niezależnie od zgłoszenia na samo spotkanie) na adres:.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do 15.03.2017 r. Liczba miejsc ograniczona.

Przypominamy, że w regionie łódzkim na podniesienie kwalifikacji w tym min. na szkolenia, doradztwo czy studia podyplomowe przeznaczono aż 83 miliony zł.

Zgłoś błąd