Pomoc

Zapewnianie jakości w RUR- podsumowanie spotkania konsultacyjnego z 23 listopada 2015 r.


W nawiązaniu do komunikatu z zaproszeniem do udziału w spotkaniu konsultacyjnym poświęconym wymogom jakościowym dot. świadczenia usług opublikowanych w Rejestrze Usług Rozwojowych pragniemy jeszcze raz uprzejmie podziękować za udział w spotkaniu, zgłoszone uwagi oraz komentarze.

 

Poniżej przedstawiamy materiały ze spotkania:

Notatka ze spotkania (pobierz plik)

Prezentacja „Wymagania dot. świadczenia usług za pośrednictwem Rejestru Usług Rozwojowych" (pobierz plik)

Prezentacja „Koncepcja weryfikacji wymagań dotyczących jakości usług świadczonych za pośrednictwem Rejestru Usług Rozwojowych” (pobierz plik)

„Wymagania dotyczące podmiotów i świadczenia przez nie usług za pośrednictwem RUR wraz z opisem oczekiwań co do spełnienia ww. wymagań” (pobierz plik)

„Opis koncepcji weryfikacji wymagań dotyczących jakości usług świadczonych za pośrednictwem Rejestru Usług Rozwojowych” (pobierz plik)

 

Zachęcamy do dalszego aktywnego udziału w konsultacjach i zgłaszania uwag do „Opisu koncepcji weryfikacji wymagań dotyczących jakości usług świadczonych za pośrednictwem Rejestru Usług Rozwojowych”. Uzupełniony formularz zgłaszania (pobierz plik)uwag można przesyłać w terminie do 3 grudnia 2015 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  


Już wkrótce opublikujemy zaproszenie do kolejnych etapów konsultacji.

Notatka ze spotkania
Wymagania dot. świadczenia usług za pośrednictwem Rejestru Usług Rozwojowych
Wymagania dotyczące podmiotów i świadczenia przez nie usług
Koncepcja weryfikacji wymagań dotyczących jakości usług
Opis koncepcji weryfikacji wymagań dotyczących jakości usług
Formularz zgłaszania uwag
Zgłoś błąd