Pomoc

Konferencja dla branży szkoleniowej wraz z Mobilnym Punktem Rejestracji Bazy Usług Rozwojowych we Wrocławiu


Uprzejmie informujemy, iż Agencja Rozwoju Regionalnego „ARLEG” S.A. jako jeden z Operatorów  PSF w województwie dolnośląskim oraz Polska Izba Firm Szkoleniowych organizują bezpłatną konferencję dla przedsiębiorców branży szkoleniowej. Spotkanie pt. „Wyzwania dla sektora usług rozwojowych w województwie dolnośląskim” w szczególności dedykowane jest dla podmiotów z regionu. Poświęcone będzie ono przedstawieniu bieżącej sytuacji na rynku usług rozwojowych oraz zasadom dystrybucji środków z funduszy unijnych w ramach PSF.

Termin spotkania:

7 czerwca – od godziny 10.00

Miejsce spotkania:

Dolnośląski Park Innowacji i Nauki

ul. E. Kwiatkowskiego 4, Wrocław

Więcej informacji o spotkaniu oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie (link)

 

Podczas tego spotkania odbywać się będzie również Mobilny Punkt Rejestracji, w którym pracownicy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zarejestrują chętnego przedstawiciela firmy szkoleniowej w Bazie Usług Rozwojowych. Pomogą nie tylko w uzupełnieniu formularza rejestracyjnego tzw. Karty Podmiotu, ale dokonają również na miejscu weryfikacji danych przedstawianych przez firmę szkoleniową, co da możliwość uzyskania wpisu do BUR „od ręki”.

Instytucje zainteresowane wpisaniem do bazy podczas spotkania 7 czerwca br. we Wrocławiu  prosimy, o uprzednie zgłoszenie się (niezależnie od zgłoszenia na samo spotkanie) na adres:. 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do 31.05.2017 r. Liczba miejsc ograniczona. 

Środki w Twoim regionie jeszcze nie ruszyły? Pamiętaj, że możesz świadczyć usługi dla przedsiębiorców z innych województw. O postępach w uruchamianiu Podmiotowych Systemów Finansowania możesz przeczytać w zakładce Dofinansowanie.

Zgłoś błąd