Pomoc

Mobilny Punkt Rejestracji Bazy Usług Rozwojowych w Lublinie


Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego zaprasza 19 kwietnia br. firmy szkoleniowe i doradcze do skorzystania z możliwości rejestracji w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) podczas Mobilnego Punktu Rejestracji Bazy Usług Rozwojowych.

Czym są Mobilne Punkty Rejestracji?

Są to bezpłatne punkty, w których nasi pracownicy pomagają firmom szkoleniowym i doradczym zarejestrować się w Bazie Usług Rozwojowych. Rejestrację poprowadzą konsultanci Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas i będą mieli okazję do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości dotyczących funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych.

Instytucje zainteresowane wpisaniem do bazy podczas spotkania 19 kwietnia br. w Lublinie prosimy, o uprzednie zgłoszenie się (niezależnie od zgłoszenia na samo spotkanie) na adres:.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl najpóźniej do 13.04.2017 r. Liczba miejsc ograniczona.

Środki w Twoim regionie jeszcze nie ruszyły? Pamiętaj, że możesz świadczyć usługi dla przedsiębiorców z innych województw. O postępach w uruchamianiu Podmiotowych Systemów Finansowania możesz przeczytać w zakładce Dofinansowanie.

Pragniemy poinformować, że jednocześnie z Mobilnym Punktem organizowane jest spotkanie informacyjne prowadzone wspólnie przez PARP oraz operatorów wsparcia. Rekrutacja na spotkanie prowadzona jest od poniedziałku 10.04.2017 za pośrednictwem strony internetowej (link)

Zgłoś błąd