Pomoc

Seminarium dla instytucji szkoleniowych plus Mobilny Punkt Rejestracji w Krakowie


Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na seminarium dla instytucji szkoleniowych pt. „Europejski Fundusz Społeczny dla kształcenia ustawicznego – system bonowy w Małopolsce”, które odbędzie się 23 marca 2017 roku w ramach Festiwalu Zawodów w Sali Lwów, na terenie EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9. Więcej o Festiwalu Zawodów przeczytają Państwo na stronie: (link).

Seminarium „Europejski Fundusz Społeczny dla kształcenia ustawicznego – system bonowy w Małopolsce” to szansa na zapoznanie się ze specyfiką systemu bonowego w województwie, wymaganiami Małopolskiego Standardu Usług Edukacyjno – Szkoleniowych (MSUES) oraz zasadami funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych.

Seminarium jest całkowicie bezpłatne i wymagana jest na nie wcześniejsza rejestracja. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wytypowanie maksymalnie dwóch przedstawicieli z Państwa instytucji i zgłoszenie uczestnictwa na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Podczas spotkania przedsiębiorcy branży szkoleniowej będą mogli skorzystać z usług Mobilnego Punktu Rejestracji Bazy Usług Rozwojowych. Punkt Mobilny to inicjatywa, w której pracownicy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości pomagają przedstawicielom firm szkoleniowych i doradczych w rejestracji w Bazie Usług Rozwojowych. Specjaliści PARP ułatwią nie tylko uzupełnienie formularza rejestracyjnego tzw. Karty Podmiotu, ale dokonają również weryfikacji danych przedstawianych przez firmę szkoleniową na miejscu, co da możliwość uzyskania wpisu do BUR „od ręki”.

 Instytucje zainteresowane wpisaniem do bazy podczas spotkania 23 marca br. w Krakowie prosimy, o uprzednie zgłoszenie się (niezależnie od zgłoszenia na samo spotkanie) na adres:.

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do 21.03.2017 r. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoś błąd